Мавлід- радісна подія народження найкращого із людей — Пророка Мухаммада

121
Мавлід- радісна подія народження найкращого із людей - Пророка Мухаммада

Серця віруючих переповнюються радістю та особливою ніжністю при згадці останього Пророка та Посланця.

24-го вересня в Черкасах відбувся урочистий Мавлід в стінах нового молитовного приміщення.

По традиції захід почали з читання Священного Кур`ану. Почесний гість верховний муфтій ДУМУ шейх Ахмад Тамім привітав всіх присутніх, та закликав ще більше трудитись на шляху розвитку Ісламу в місті, та подальшому будівництві мечеті. Наголосив на важливості такої благої роботи, та побажав кожному побачити плоди своїх добрих справ та намірів в Раю.

Далі сестри приготували вірші про Пророка Мухаммада, мир йому. Та показали всім присутнім фільм про останнього Посланця Господа Всіх Світів.

З вітальним словом також звернувся до гостей регіональний представник ДУМУ в Полтаві та Полтавській області — шейх Беслан Бакаєв. Він привітав усіх з відкриттям нового молитовного приміщення, закликав допомагати імаму в подальшому розвитку. Та бажав блага для всіх хто доклав зусилля для проведення святкового Мауліду.

Маленькі мусульманки розказали прекрасний вірш про Пророків мир їм всім чим розчулили всіх присутніх до сліз.

І в завершенні цього теплого, душевного вечора імам Черкас та Черкаської області — Хусен Ібрагімов ще раз наголосив на важливості збереженні віри, важливості єдності джама’ату та розвитку. Дякував всім хто долучився до організації проведення такого гарного заходу.

В завершення діти заспівали нашид.

Також у всіх присутніх була можливість зробити Табаррук волосом Пророка Мухаммада, мир йому.

І як нам не радіти приходу Пророка в цей Світ!?