Святковий іфтар в Черкасах присвячений священному місяцю Рамадан

133
Святковий іфтар в Черкасах присвячений священному місяцю Рамадан

Рамадан — священний місяць возвеличений Аллаhом. Місяць благодійності та великодушності. Час зміцнення родинних зв’язків, та дружніх відносин. Це місяць благословення, терпіння і пробачення гріхів. Цей місяць вчить всіх мусульман співчуття та прояву щедрості.

8-го квітня в стінах Черкаської міської мечеті був проведений святковий іфтар присвячений священному місяцю Рамадан.

Серед присутніх був шейх Беслан Бакаєв — регіональний представник ДУМУ Полтави та Полтавської області. Запрошені гості звернулись до присутніх зі словами привітання та побажання, щоб цьогорічний місяць Посту приніс лише благо всім, щоб пости та благі діяння були прийняті та щоб усі ще більше трудилися на шляху да’вату та розповсюдження Ісламу.

Шейх Хусен — імам міста Черкаси вкотре звернувся до всіх із закликом ще більшого прояву богобоязливості та старанності у отриманні релігійних знань. Також наголосив на важливості об’єднання всіх братів та сестер задля розвитку та процвітання мусульманської громади міста.

Сестри разом з маленькими мусульманами громади приготували невеликий виступ і порадували присутніх нашидом та віршами про Пророків.

Хвала Всевишньому Творцю за те ,що Він дав нам можливість провести такий гарний вечір. Просимо Бога прийняти пости всіх присутніх та дарувати винагороду всім тим хто допоміг в організації іфтару.