В Черкасах відсвяткували подію Аль-Ісра’ та Аль-Мі’арадж

62
В Черкасах відсвяткували подію Аль-Ісра' та Аль-Мі'арадж

Наше звеличення Богу — Господу світів, Одному-Єдиному Творцю, Вічному без початку і без кінця, Існуючому без місця та не пов’язаному з часом. Просимо Всемогутнього Творця дарувати ще більше шани та величі нашому Пророку та Посланцю Мухаммаду, мир йому, його общині, всім його сподвижникам та благочестивим мусульманам.

Ісра’ — це чудесна нічна мандрівка, яку здійснив Пророк Мухаммад, мир йому, з міста Мекка у місто Ієрусалим. Про це диво сказано у Священному Кур’ані, тому вірити у нього — обов’язково.

Мі’арадж — це Вознесіння Пророка Мухаммада, мир йому, на Небеса. Це велике диво, яке показало високу ступінь і велич Посланця Бога.

Всі ці події відбулись з Пророком Мухаммадом, мир йому, тілом і душею наяву, а не уві сні.

З нагоди такої важливої події, мусульмани міста Черкаси зібралися в мечеті 18-го лютого. По традиції, імам мечеті шейх Хусейн, розпочав вечір з читання Священного Кур`ану, повчального уроку про важливість релігійних знань та єдності джама’ату і спільноти в цілому.

Діти зачитали вірші про Пророків, мир їм всім, та заспівали нашид. По завершенні всі присутні відповідали на питання вікторини,по темі Аль-Ісра’ та Аль-Мі‘арадж.

Також після колективної молитви, мусульмани разом читали ду’а — просили миру та злагоди нашій країні та миру і терпіння нашим братам та сестрам, які переживають зараз складні часи.

Наостанок всіх чекали приємні подарунки та смачні гостинці.

Дякуємо нашому Господу за можливість бути разом у такі важливі та знаменні дні. Дякуємо за можливість нести користь. Просимо у Бога дарувати винагороду всім тим, хто допоміг у ці дні організувати такий гарний захід.